"" 

 

Witamy na stronach Siemiatyckiego Ośrodka Kultury

 

Siemiatycki Ośrodek Kultury to otwarte i przyjazne miejsce, gdzie można aktywnie spędzić wolny czas i realizować się w dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej. Proponujemy stałe zajęcia tematyczne oraz warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto organizujemy koncerty, spektakle, wystawy, projekcje filmowe oraz imprezy plenerowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszej oferty.

 
 

""

W ciągu roku Siemiatycki Ośrodek Kultury organizuje szeroki zakres imprez cyklicznych - plenerowych oraz w obiektach zamkniętych ośrodka kultury. Propozycje programowe kierowane są zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na uwagę zasługują: cykl imprez z okazji Dni Siemiatycz, Siemiatycze Blues Festiwal; Siemiatycki Przegląd Kapel, Majówka pod gwiazdami, Kiermasz Wielkanocny, Warsztaty FLOW!, Przeglądy kolędnicze, Przegląd Orkiestr OSP.

 
""

Siemiatycki Ośrodek Kultury w roku szkolnym organizuje szereg zajęć tematycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywają się one przynajmniej raz w tygodniu i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Uczestnicy zajęć, poza zdobywaniem nowych umiejętności, prezentują swoje osiągnięcia biorąc udział w przeglądach, festiwalach i koncertach oraz konkursach, na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

 
""

Siemiatycki Ośrodek Kultury przystąpił do Programu Dom Kultury+ realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Celem nadrzędnym Programu Dom Kultury+ jest wzmocnienie potencjału i roli domów kultury oraz sprzyjanie kształceniu postaw aktywnego uczestnictwa w kulturze, a także zwiększenie poziomu atrakcyjności usług kulturalnych. W województwie podlaskim jedynie 4 ośrodki kultury zostały zakwalifikowane do udziału w tym przedsięwzięciu.

 
'' '' '' ''

Styczeń

6
piątek

8
niedziela
16.00,19.00
Zaszkolna 1
9
poniedziałek
8.15,10.00
Zaszkolna 1
10
wtorek
8.15, 10.00, 19.00
Zaszkolna 1
15
niedziela
13.00
Kościół pw.św.A.Boboli
15
niedziela
16.00
Cerkiew Zm.Pańskiego
17
wtorek
11.00
Zaszkolna 1
19
czwartek
10.00
21
sobota
16.00
Zaszkolna 1
24
wtorek

Zaszkolna 1
 
""
"" 
"" 
"" 
""